davehalb

davehalb
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 29 Dec 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 80% Man on Wire (2008) - Rated 23 Nov 2019
80 55% Primal Fear (1996) - Rated 23 Nov 2019
60 25% Sleepless in Seattle (1993) - Rated 23 Nov 2019
90 80% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 23 Nov 2019
20 15% The Twilight Saga: New Moon (2009) - Rated 23 Nov 2019
80 55% Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Rated 23 Nov 2019
10 5% Transformers: Revenge of the Fallen (2009) - Rated 23 Nov 2019
70 35% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 23 Nov 2019
100 95% Scott Pilgrim vs. the World (2010) - Rated 23 Nov 2019
80 55% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 23 Nov 2019