davem77

davem77
Flick Fan - 18 Film Ratings
Member Since: 07 Feb 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 77% Butch Cassidy and the Sundance Kid (1969) - Rated 12 Feb 2021
95 47% E.T. the Extra-Terrestrial (1982) - Rated 12 Feb 2021
100 77% City Lights (1931) - Rated 12 Feb 2021
95 47% Titanic (1997) - Rated 12 Feb 2021
100 77% Shrek (2001) - Rated 12 Feb 2021
100 77% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 12 Feb 2021
100 77% Schindler's List (1993) - Rated 12 Feb 2021
100 77% The Wizard of Oz (1939) - Rated 12 Feb 2021
10 5% The Craft (1996) - Rated 12 Feb 2021
15 13% Boys Don't Cry (1999) - Rated 12 Feb 2021