daveneal

daveneal
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 29 Jun 2008
Location: Springboro, PA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 84% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 29 Jun 2008
6% Home Alone 3 (1997) - Rated 29 Jun 2008
90 93% I Heart Huckabees (2004) - Rated 29 Jun 2008
50 31% Van Wilder (2002) - Rated 29 Jun 2008
60 38% Men in Black (1997) - Rated 29 Jun 2008
45 25% Hellboy (2004) - Rated 29 Jun 2008
100 97% This Is Spinal Tap (1984) - Rated 29 Jun 2008
70 54% Saving Silverman (2001) - Rated 29 Jun 2008
80 72% Vanilla Sky (2001) - Rated 29 Jun 2008
10 15% Just Married (2003) - Rated 29 Jun 2008