Davepoole

davepoole
Flick Fan - 22 Film Ratings
Member Since: 16 Sep 2015
Location: UK
Bio: Boring accountant!

more Recent Ratings

Check out Davepoole's...

77 61% American Psycho (2000) - Rated 21 Sep 2015
85 88% American Beauty (1999) - Rated 21 Sep 2015
86 93% Crash (2005) - Rated 21 Sep 2015
75 47% 21 Grams (2003) - Rated 21 Sep 2015
77 61% No Country for Old Men (2007) - Rated 21 Sep 2015
64 20% 44 Inch Chest (2009) - Rated 21 Sep 2015
72 38% The Frozen Ground (2013) - Rated 16 Sep 2015
76 52% Anchorman: The Legend of Ron Burgundy (2004) - Rated 16 Sep 2015
78 75% Gladiator (2000) - Rated 16 Sep 2015
78 75% Unbreakable (2000) - Rated 16 Sep 2015