daveybabey
Recent Ratings
Check out daveybabey's...
100 78% | The Thing (1982) - Rated 27 Mar 2023 |
100 78% | Rosemary's Baby (1968) - Rated 25 Mar 2023 |
95 51% | Eyes Wide Shut (1999) - Rated 23 Mar 2023 |
95 51% | Full Metal Jacket (1987) - Rated 23 Mar 2023 |
95 51% | A Clockwork Orange (1971) - Rated 23 Mar 2023 |
90 42% | Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb (1964) - Rated 23 Mar 2023 |
100 78% | The Shining (1980) - Rated 23 Mar 2023 |
100 78% | 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 23 Mar 2023 |
100 78% | Barry Lyndon (1975) - Rated 23 Mar 2023 |
90 42% | Lost Highway (1997) - Rated 23 Mar 2023 |