davezatch

davezatch
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 08 Sep 2017
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20 2% Batman & Robin (1997) - Rated 08 Sep 2017
90 90% Kids (1995) - Rated 08 Sep 2017
66 32% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 08 Sep 2017
70 40% Step Brothers (2008) - Rated 08 Sep 2017
88 80% Rushmore (1998) - Rated 08 Sep 2017
35 12% Fahrenheit 9/11 (2004) - Rated 08 Sep 2017
55 22% Men in Black II (2002) - Rated 08 Sep 2017
80 52% Glengarry Glen Ross (1992) - Rated 08 Sep 2017
85 67% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 08 Sep 2017
93 97% Walk the Line (2005) - Rated 08 Sep 2017