Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
david0706

Flick Fan - 13 Film Ratings

Member Since: Oct 5, 2020

Location: Ukraine

more Recent Ratings
Check out david0706's...
49 11% Midsommar (2019) - Oct 05, 2020
82 76% Hereditary (2018) - Oct 05, 2020
46 3% The Irishman (2019) - Oct 05, 2020
79 53% The Social Network (2010) - Oct 05, 2020
81 65% Adaptation. (2002) - Oct 05, 2020
76 38% Shrek 2 (2004) - Oct 05, 2020
75 26% Looper (2012) - Oct 05, 2020
82 76% Pulp Fiction (1994) - Oct 05, 2020
65 19% Star Trek Into Darkness (2013) - Oct 05, 2020
76 38% Heat (1995) - Oct 05, 2020