Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
davidbeaven

Movie Buff - 114 Film Ratings

Member Since: Oct 18, 2019

Location: New Zealand

more Recent Ratings
Check out davidbeaven's...
80 74% The Quick and the Dead (1995) - Nov 21, 2019
99 99% Pulp Fiction (1994) - Nov 06, 2019
65 20% Inferno (2016) - Oct 20, 2019
70 32% Groundhog Day (1993) - Oct 18, 2019
65 20% Shrek (2001) - Oct 18, 2019
60 13% Osmosis Jones (2001) - Oct 18, 2019
60 13% Norbit (2007) - Oct 18, 2019
65 20% Gulliver's Travels (2010) - Oct 18, 2019
60 13% The Karate Kid (1984) - Oct 18, 2019
65 20% Teen Wolf (1985) - Oct 18, 2019