davidenk0

davidenk0
Movie Buff - 302 Film Ratings
Member Since: 19 Apr 2016
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 82% Samsara (2011) - Rated 22 Apr 2016
100 99% It's Such a Beautiful Day (2012) - Rated 22 Apr 2016
85 87% Rush (2013) - Rated 22 Apr 2016
84 85% American Beauty (1999) - Rated 22 Apr 2016
71 45% 28 Days Later (2002) - Rated 22 Apr 2016
83 82% Before Sunset (2004) - Rated 22 Apr 2016
70 40% Collateral (2004) - Rated 22 Apr 2016
64 24% Midnight in Paris (2011) - Rated 22 Apr 2016
83 82% Paprika (2006) - Rated 21 Apr 2016
82 78% The Good, the Bad and the Ugly (1966) - Rated 21 Apr 2016