davidflynn

davidflynn
Movie Buff - 200 Film Ratings
Member Since: 21 Oct 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

91 93% The Bourne Supremacy (2004) - Rated 21 Oct 2017
83 69% The Place Beyond the Pines (2013) - Rated 21 Oct 2017
80 57% Saturday Night Fever (1977) - Rated 21 Oct 2017
77 49% Dangerous Minds (1995) - Rated 21 Oct 2017
88 81% The Martian (2015) - Rated 21 Oct 2017
80 57% Utopia (2013) - Rated 21 Oct 2017
97 99% Breaking Bad (2008) - Rated 21 Oct 2017
86 76% Stand by Me (1986) - Rated 21 Oct 2017
80 57% Lawrence of Arabia (1962) - Rated 21 Oct 2017
66 25% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 21 Oct 2017