davidim

davidim
Movie Buff - 147 Film Ratings
Member Since: 27 Nov 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

73 39% Widows (2018) - Rated 25 Mar 2019
83 73% The Mustang (2019) - Rated 25 Mar 2019
81 66% Us (2019) - Rated 25 Mar 2019
75 46% Thor (2011) - Rated 11 Mar 2019
81 66% Captain America: The First Avenger (2011) - Rated 11 Mar 2019
83 73% Iron Man 3 (2013) - Rated 11 Mar 2019
81 66% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 11 Mar 2019
84 78% Captain America: Civil War (2016) - Rated 11 Mar 2019
85 83% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 11 Mar 2019
86 87% The Avengers (2012) - Rated 11 Mar 2019