davidlm

davidlm
Movie Buff - 164 Film Ratings
Member Since: 28 Dec 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

51 6% The Darjeeling Limited (2007) - Rated 14 Feb 2015
72 71% The Bourne Identity (2002) - Rated 14 Feb 2015
71 60% Rounders (1998) - Rated 14 Feb 2015
68 48% Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 14 Feb 2015
59 14% This Is Spinal Tap (1984) - Rated 14 Feb 2015
69 51% Sleepers (1996) - Rated 14 Feb 2015
69 51% Knocked Up (2007) - Rated 14 Feb 2015
61 24% Team America: World Police (2004) - Rated 14 Feb 2015
72 71% Braveheart (1995) - Rated 14 Feb 2015
68 48% The King's Speech (2010) - Rated 14 Feb 2015