davidpf89

davidpf89
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 27 Jan 2018
Location: Malaysia
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

90 Goodfellas (1990) - Rated 27 Jan 2018
100 The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 27 Jan 2018
90 Schindler's List (1993) - Rated 27 Jan 2018
90 Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 27 Jan 2018
90 Enter the Void (2010) - Rated 27 Jan 2018
100 Interstellar (2014) - Rated 27 Jan 2018
100 Coherence (2013) - Rated 27 Jan 2018
90 Room (2015) - Rated 27 Jan 2018
100 Memento (2001) - Rated 27 Jan 2018
95 The Raid: Redemption (2012) - Rated 27 Jan 2018