davidsolar

davidsolar
Movie Buff - 217 Film Ratings
Member Since: 03 Apr 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

79 78% Barbie (2023) - Rated 16 Aug 2023
72 51% John Wick: Chapter 4 (2023) - Rated 22 Jul 2023
76 71% The Super Mario Bros. Movie (2023) - Rated 30 Apr 2023
74 62% Thor: Ragnarok (2017) - Rated 26 Mar 2023
90 93% Bo Burnham: Inside (2021) - Rated 23 Feb 2023
90 93% Everything Everywhere All at Once (2022) - Rated 22 Feb 2023
75 67% The Menu (2022) - Rated 17 Feb 2023
66 19% Avatar: The Way of Water (2022) - Rated 26 Dec 2022
73 56% The Dark Knight Rises (2012) - Rated 19 Sep 2022
74 62% Primer (2004) - Rated 19 Sep 2022