davidw82

davidw82
Flick Fan - 14 Film Ratings
Member Since: 22 Apr 2021
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 25% Joker (2019) - Rated 03 May 2021
60 17% The Bridge (2011) - Rated 22 Apr 2021
25 10% Dexter (2006) - Rated 22 Apr 2021
20 3% Sons of Anarchy (2008) - Rated 22 Apr 2021
90 67% Justified (2010) - Rated 22 Apr 2021
95 75% It's Always Sunny in Philadelphia (2005) - Rated 22 Apr 2021
85 57% What We Do in the Shadows (2019) - Rated 22 Apr 2021
70 32% The IT Crowd (2006) - Rated 22 Apr 2021
80 42% Toast of London (2012) - Rated 22 Apr 2021
85 57% Chernobyl (2019) - Rated 22 Apr 2021