davisonic

davisonic
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 08 Oct 2015
Location: Brazil
Bio: A movie buff.

more Recent Ratings

Check out davisonic's...

92 86% Sicario (2015) - Rated 24 Oct 2015
90 63% Polytechnique (2009) - Rated 24 Oct 2015
100 96% Incendies (2010) - Rated 24 Oct 2015
90 63% Prisoners (2013) - Rated 24 Oct 2015
92 86% Enemy (2014) - Rated 24 Oct 2015
70 10% Prometheus (2012) - Rated 08 Oct 2015
90 63% Shutter Island (2010) - Rated 08 Oct 2015
85 40% The White Ribbon (2009) - Rated 08 Oct 2015
90 63% The Girl with the Dragon Tattoo (2009) - Rated 08 Oct 2015
90 63% Michael Clayton (2007) - Rated 08 Oct 2015