Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
davitski

Movie Buff - 110 Film Ratings

Member Since: Sep 29, 2019

Location: Denmark

more Recent Ratings
Check out davitski's...
80 79% Ex Machina (2015) - Sep 30, 2019
75 63% Groundhog Day (1993) - Sep 30, 2019
75 63% The Master (2012) - Sep 30, 2019
90 95% A Clockwork Orange (1971) - Sep 29, 2019
70 46% Phantom Thread (2017) - Sep 29, 2019
85 90% No Country for Old Men (2007) - Sep 29, 2019
66 34% I Am Legend (2007) - Sep 29, 2019
55 12% Olympus Has Fallen (2013) - Sep 29, 2019
80 79% Mission: Impossible - Fallout (2018) - Sep 29, 2019
70 46% Midsommar (2019) - Sep 29, 2019