dawon

dawon
Flick Fan - 69 Film Ratings
Member Since: 22 Apr 2011
Location: Czech Republic
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 64% GoldenEye (1995) - Rated 22 Apr 2011
80 64% Charlie's Angels (2000) - Rated 22 Apr 2011
85 87% Rat Race (2001) - Rated 22 Apr 2011
85 87% Hot Shots! Part Deux (1993) - Rated 22 Apr 2011
85 87% Flubber (1997) - Rated 22 Apr 2011
82 79% Home Alone (1990) - Rated 22 Apr 2011
78 49% Around the World in 80 Days (1956) - Rated 22 Apr 2011
70 23% Love Actually (2003) - Rated 22 Apr 2011
80 64% Click (2006) - Rated 22 Apr 2011
70 23% The Bucket List (2007) - Rated 22 Apr 2011