dawongurl

dawongurl
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 27 Mar 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 64% Almost Famous (2000) - Rated 06 Apr 2015
90 64% American Hustle (2013) - Rated 06 Apr 2015
30 10% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 06 Apr 2015
85 35% Dirty Dancing (1987) - Rated 06 Apr 2015
90 64% Girls Just Want to Have Fun (1985) - Rated 06 Apr 2015
85 35% Gone with the Wind (1939) - Rated 06 Apr 2015
85 35% The Sandlot (1993) - Rated 06 Apr 2015
80 17% The Shining (1980) - Rated 06 Apr 2015
80 17% Rear Window (1954) - Rated 06 Apr 2015
20 5% Birdman (2014) - Rated 06 Apr 2015