daytrippers

daytrippers
Flick Fan - 89 Film Ratings
Member Since: 29 Nov 2021
Location: Minneapolis, MN, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

83 44% Alien (1979) - Rated 02 Dec 2021
72 21% Pitch Perfect 3 (2017) - Rated 02 Dec 2021
90 80% Lemonade Mouth (2011) - Rated 02 Dec 2021
85 59% August Rush (2007) - Rated 02 Dec 2021
0% Movie 43 (2013) - Rated 02 Dec 2021
40 4% La La Land (2016) - Rated 01 Dec 2021
97 97% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 01 Dec 2021
89 76% Carol (2015) - Rated 01 Dec 2021
82 41% Imagine Me & You (2005) - Rated 01 Dec 2021
80 36% Set It Up (2018) - Rated 01 Dec 2021