Daz

daz
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 24 Oct 2012
Location: Auckland, New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 74% Django Unchained (2012) - Rated 09 Mar 2013
86 60% Letters from Iwo Jima (2006) - Rated 31 Oct 2012
75 25% Grave of the Fireflies (1988) - Rated 30 Oct 2012
80 38% Taxi Driver (1976) - Rated 28 Oct 2012
84 46% Princess Mononoke (1997) - Rated 24 Oct 2012
85 53% Sin City (2005) - Rated 24 Oct 2012
82 43% WALL·E (2008) - Rated 24 Oct 2012
80 38% Up (2009) - Rated 24 Oct 2012
88 74% The Castle in the Sky (1986) - Rated 24 Oct 2012
88 74% Spirited Away (2001) - Rated 24 Oct 2012