dazza20

dazza20
Movie Buff - 129 Film Ratings
Member Since: 21 Jun 2015
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 75% Being John Malkovich (1999) - Rated 09 May 2017
85 75% Blue Is the Warmest Color (2013) - Rated 14 Mar 2017
75 19% The Fall (2008) - Rated 03 Jan 2017
80 44% Chevalier (2015) - Rated 03 Jan 2017
92 99% Holy Motors (2012) - Rated 27 Feb 2016
80 44% The Lives of Others (2006) - Rated 10 Dec 2015
90 96% True Detective (2014) - Rated 09 Dec 2015
85 75% Withnail & I (1987) - Rated 15 Nov 2015
85 75% Princess Mononoke (1997) - Rated 15 Nov 2015
85 75% Magnolia (1999) - Rated 15 Nov 2015