Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
dazzajacks

Flick Fan - 18 Film Ratings

Member Since: Sep 21, 2019

Location: UK

more Recent Ratings
Check out dazzajacks's...
45 2% Brooklyn Nine-Nine (2013) - Sep 21, 2019
80 91% Where the Wild Things Are (2009) - Sep 21, 2019
75 66% Young Frankenstein (1974) - Sep 21, 2019
78 80% Dancer in the Dark (2000) - Sep 21, 2019
69 52% American Gangster (2007) - Sep 21, 2019
80 91% Eyes Wide Shut (1999) - Sep 21, 2019
65 41% Aliens (1986) - Sep 21, 2019
75 66% A Clockwork Orange (1971) - Sep 21, 2019
55 16% Baseketball (1998) - Sep 21, 2019
55 16% The Crow (1994) - Sep 21, 2019