dbarnes1226

dbarnes1226
Flick Fan - 51 Film Ratings
Member Since: 04 Jul 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 62% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 04 Jul 2015
84 75% La Bamba (1987) - Rated 04 Jul 2015
80 62% Argo (2012) - Rated 04 Jul 2015
70 38% 8 Mile (2002) - Rated 04 Jul 2015
79 57% The Hangover Part II (2011) - Rated 04 Jul 2015
82 69% Groundhog Day (1993) - Rated 04 Jul 2015
84 75% Chariots of Fire (1981) - Rated 04 Jul 2015
74 48% Hugo (2011) - Rated 04 Jul 2015
84 75% Step Brothers (2008) - Rated 04 Jul 2015
98 95% Wedding Crashers (2005) - Rated 04 Jul 2015