dbens2388

dbens2388
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 25 Apr 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 52% Close Encounters of the Third Kind (1977) - Rated 25 Apr 2018
85 52% A Christmas Story (1983) - Rated 25 Apr 2018
75 14% Chicago (2002) - Rated 25 Apr 2018
90 85% Bringing Up Baby (1938) - Rated 25 Apr 2018
75 14% Bridesmaids (2011) - Rated 25 Apr 2018
85 52% The Breakfast Club (1985) - Rated 25 Apr 2018
85 52% Breakfast at Tiffany's (1961) - Rated 25 Apr 2018
85 52% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 25 Apr 2018
95 97% Beauty and the Beast (1991) - Rated 25 Apr 2018
75 14% Babe (1995) - Rated 25 Apr 2018