dbm9000

dbm9000
Movie Buff - 200 Film Ratings
Member Since: 15 Nov 2012
Location: Odense, Denmark
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 90% Pee-wee's Big Adventure (1985) - Rated 15 Nov 2012
86 89% An American Werewolf in London (1981) - Rated 15 Nov 2012
88 91% Annie Hall (1977) - Rated 15 Nov 2012
79 57% Manhattan (1979) - Rated 15 Nov 2012
79 57% What Ever Happened to Baby Jane? (1962) - Rated 15 Nov 2012
79 57% Skyfall (2012) - Rated 15 Nov 2012
80 70% Barry Lyndon (1975) - Rated 15 Nov 2012
80 70% Paths of Glory (1957) - Rated 15 Nov 2012
78 50% Spartacus (1960) - Rated 15 Nov 2012
85 85% Lolita (1962) - Rated 15 Nov 2012