dboushehri

dboushehri
Movie Buff - 179 Film Ratings
Member Since: 29 Mar 2016
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Not too much to say.

more Recent Ratings

70 36% Women's Prison (2002) - Rated 30 Oct 2021
75 56% Arousi-ye Khouban (1989) - Rated 30 Oct 2021
75 56% Adam barfi (1995) - Rated 30 Oct 2021
75 56% 23 Nafar (2019) - Rated 30 Oct 2021
75 56% The Man Who Knew Too Much (1956) - Rated 30 Oct 2021
85 89% Rope (1948) - Rated 30 Oct 2021
85 89% Rear Window (1954) - Rated 30 Oct 2021
80 75% Peaky Blinders (2013) - Rated 25 Mar 2020
80 75% Chernobyl (2019) - Rated 25 Mar 2020
70 36% Contagion (2011) - Rated 25 Mar 2020