dbugg

dbugg
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 14 Feb 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 65% Fury (2014) - Rated 14 Feb 2021
50 15% The Naked Gun 2½: The Smell of Fear (1991) - Rated 14 Feb 2021
85 55% Batman Returns (1992) - Rated 14 Feb 2021
90 80% American Beauty (1999) - Rated 14 Feb 2021
95 95% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 14 Feb 2021
40 5% Blade: Trinity (2004) - Rated 14 Feb 2021
80 45% Me, Myself & Irene (2000) - Rated 14 Feb 2021
90 80% Saw (2004) - Rated 14 Feb 2021
70 35% The Butterfly Effect (2004) - Rated 14 Feb 2021
60 25% Wild Things (1998) - Rated 14 Feb 2021