dceastburn

dceastburn
Movie Buff - 116 Film Ratings
Member Since: 24 Jul 2014
Location: Aledo, TX, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 86% Black Hawk Down (2001) - Rated 23 Jun 2016
92 58% Point Break (1991) - Rated 23 Jun 2016
93 69% The Devil's Advocate (1997) - Rated 23 Jun 2016
90 32% The Replacements (2000) - Rated 23 Jun 2016
50 2% Something's Gotta Give (2003) - Rated 23 Jun 2016
93 69% The Proposal (2009) - Rated 23 Jun 2016
60 3% The Red Violin (1998) - Rated 23 Jun 2016
94 75% Patriot Games (1992) - Rated 23 Jun 2016
93 69% Shaft (2000) - Rated 23 Jun 2016
95 86% xXx (2002) - Rated 23 Jun 2016