dcerdayi

dcerdayi
Flick Fan - 15 Film Ratings
Member Since: 21 Apr 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

92 56% Bir Zamanlar Anadolu'da (2011) - Rated 21 Apr 2018
98 96% Pink Floyd: Live at Pompeii (1972) - Rated 21 Apr 2018
92 56% Muhsin Bey (1987) - Rated 21 Apr 2018
95 80% The Handmaid's Tale (2017) - Rated 21 Apr 2018
80 10% Brooklyn (2015) - Rated 21 Apr 2018
95 80% Fight Club (1999) - Rated 21 Apr 2018
92 56% Stranger Things (2016) - Rated 21 Apr 2018
89 36% The IT Crowd (2006) - Rated 21 Apr 2018
96 90% Louie (2010) - Rated 21 Apr 2018
93 70% Shameless (2004) - Rated 21 Apr 2018