dchilton

dchilton
Film Freak - 685 Film Ratings
Member Since: 04 Apr 2008
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 10% Super 8 (2011) - Rated 25 Jun 2011
93 43% On Golden Pond (1981) - Rated 03 Aug 2009
93 43% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 10 Jan 2009
93 43% Charlie Wilson's War (2007) - Rated 13 Dec 2008
89 22% Girl on the Bridge (1999) - Rated 13 Dec 2008
96 79% For a Few Dollars More (1965) - Rated 03 Nov 2008
94 53% Burn After Reading (2008) - Rated 03 Nov 2008
98 93% WALL·E (2008) - Rated 03 Nov 2008
98 93% Manhattan (1979) - Rated 03 Nov 2008
91 29% Vicky Cristina Barcelona (2008) - Rated 06 Sep 2008