dcibarnaby

dcibarnaby
Movie Buff - 270 Film Ratings
Member Since: 29 Dec 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 48% All the Money in the World (2017) - Rated 19 Jan 2024
85 77% Downhill Racer (1969) - Rated 19 Jan 2024
90 87% Once Upon a Time in the West (1968) - Rated 21 Sep 2023
55 11% About Time (2013) - Rated 25 Jun 2022
80 64% Local Hero (1983) - Rated 19 Oct 2020
0% The Fast and the Furious (2001) - Rated 21 Sep 2020
80 64% Outrage Coda (2017) - Rated 29 Jul 2020
65 26% Mulholland Drive (2001) - Rated 12 Jul 2020
65 26% Bombshell (2019) - Rated 12 Jul 2020
70 35% Little Women (2019) - Rated 13 Apr 2020