dclyde09

dclyde09
Movie Buff - 356 Film Ratings
Member Since: 18 Aug 2009
Location: Struthers, OH, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 6% The Running Man (1987) - Rated 25 Sep 2009
45 5% Meet the Parents (2000) - Rated 25 Sep 2009
70 18% Spider-Man 3 (2007) - Rated 25 Sep 2009
90 66% Beauty and the Beast (1991) - Rated 25 Sep 2009
95 81% Conan the Barbarian (1982) - Rated 25 Sep 2009
100 93% Mean Girls (2004) - Rated 25 Sep 2009
95 81% Cloverfield (2008) - Rated 25 Sep 2009
60 10% What Women Want (2000) - Rated 25 Sep 2009
90 66% The Addams Family (1991) - Rated 25 Sep 2009
95 81% The Outlaw Josey Wales (1976) - Rated 25 Sep 2009