dctokeman

Recent Ratings
Check out dctokeman's...
97 82% | Scream (1996) - Nov 23, 2019 |
100 98% | Twin Peaks: Fire Walk with Me (1992) - Nov 23, 2019 |
89 30% | The Hangover (2009) - Nov 23, 2019 |
99 90% | The Man from Earth (2007) - Nov 23, 2019 |
88 22% | Forgetting Sarah Marshall (2008) - Nov 23, 2019 |
84 14% | 16 Blocks (2006) - Nov 23, 2019 |
93 66% | Rocky II (1979) - Nov 23, 2019 |
92 60% | Dazed and Confused (1993) - Nov 23, 2019 |
76 6% | Swordfish (2001) - Nov 23, 2019 |
91 54% | Apollo 13 (1995) - Nov 23, 2019 |