ddash

ddash
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 23 Apr 2017
Location: USA
It is not possible to generate TCIs with this account, because it doesn't have enough breadth in ratings.

more Recent Ratings

100 The Fifth Estate (2013) - Rated 23 Apr 2017
100 The Big Short (2015) - Rated 23 Apr 2017
100 Se7en (1995) - Rated 23 Apr 2017
100 Memento (2001) - Rated 23 Apr 2017
100 The Sixth Sense (1999) - Rated 23 Apr 2017
100 All the President's Men (1976) - Rated 23 Apr 2017
100 The Silence of the Lambs (1991) - Rated 23 Apr 2017
100 A Beautiful Mind (2001) - Rated 23 Apr 2017
100 Twister (1996) - Rated 23 Apr 2017
100 Contact (1997) - Rated 23 Apr 2017