ddaujotas

ddaujotas
Movie Buff - 326 Film Ratings
Member Since: 18 Jan 2014
Location: Kaunas, Lithuania
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 95% Vanilla Sky (2001) - Rated 18 Mar 2014
78 58% Shutter Island (2010) - Rated 07 Mar 2014
90 95% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 27 Feb 2014
85 89% Fracture (2007) - Rated 22 Feb 2014
80 75% Source Code (2011) - Rated 22 Feb 2014
80 75% 12 Years a Slave (2013) - Rated 19 Feb 2014
75 40% The Hunger Games: Catching Fire (2013) - Rated 08 Feb 2014
91 98% The Usual Suspects (1995) - Rated 08 Feb 2014
90 95% Captain Phillips (2013) - Rated 01 Feb 2014
85 89% Red Lights (2012) - Rated 31 Jan 2014