ddol

ddol
Flick Fan - 54 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2015
Location: Ireland

more Recent Ratings

90 93% Inglourious Basterds (2009) - Rated 01 Feb 2015
90 93% Pulp Fiction (1994) - Rated 01 Feb 2015
75 32% The Social Network (2010) - Rated 01 Feb 2015
80 50% Saving Private Ryan (1998) - Rated 01 Feb 2015
85 74% Toy Story (1995) - Rated 01 Feb 2015
75 32% The Truman Show (1998) - Rated 01 Feb 2015
25 2% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 01 Feb 2015
75 32% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 01 Feb 2015
80 50% Thank You for Smoking (2006) - Rated 01 Feb 2015
85 74% Grease (1978) - Rated 01 Feb 2015