Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
ddrekin

Flick Fan - 43 Film Ratings

Member Since: Jul 1, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
75 56% Let the Right One In (2008) - Nov 01, 2018
70 33% Deadpool 2 (2018) - Nov 01, 2018
70 33% Deadpool (2016) - Nov 01, 2018
80 73% Tangerines (2013) - Nov 01, 2018
80 73% Once Upon a Time in America (1984) - Nov 01, 2018
80 73% Home (2009) - Nov 01, 2018
65 10% The Descent (2005) - Nov 01, 2018
85 88% The Enigma of Kaspar Hauser (1974) - Nov 01, 2018
80 73% City of God (2002) - Nov 01, 2018
75 56% Icarus (2017) - Nov 01, 2018