dds

dds
Film Freak - 738 Film Ratings
Member Since: 11 Jun 2016
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 6% The Philadelphia Experiment (1984) - Rated 30 Jul 2016
80 82% My Neighbor Totoro (1988) - Rated 30 Jul 2016
50 14% Van Helsing (2004) - Rated 30 Jul 2016
50 14% The Man in the Iron Mask (1998) - Rated 30 Jul 2016
40 6% Hitman (2007) - Rated 30 Jul 2016
60 28% The Wolverine (2013) - Rated 30 Jul 2016
60 28% Underworld: Rise of the Lycans (2009) - Rated 30 Jul 2016
50 14% Transformers: Dark of the Moon (2011) - Rated 30 Jul 2016
50 14% The Legend of Zorro (2005) - Rated 30 Jul 2016
30 2% Hansel and Gretel: Witch Hunters (2013) - Rated 30 Jul 2016