dduperret

dduperret
Flick Fan - 95 Film Ratings
Member Since: 27 Mar 2016
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 11% The Theory of Everything (2014) - Rated 27 Mar 2016
85 69% Blue Velvet (1986) - Rated 27 Mar 2016
80 54% Matchstick Men (2003) - Rated 27 Mar 2016
70 31% Gremlins (1984) - Rated 27 Mar 2016
65 21% The Village (2004) - Rated 27 Mar 2016
85 69% A Clockwork Orange (1971) - Rated 27 Mar 2016
95 96% WALL·E (2008) - Rated 27 Mar 2016
30 5% The Three Musketeers (1993) - Rated 27 Mar 2016
85 69% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 27 Mar 2016
70 31% Jumanji (1995) - Rated 27 Mar 2016