dea5shot

dea5shot
Flick Fan - 79 Film Ratings
Member Since: 19 Jan 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 57% Memento (2001) - Rated 19 Jan 2020
87 57% A Star Is Born (2018) - Rated 19 Jan 2020
88 76% Black Hawk Down (2001) - Rated 19 Jan 2020
88 76% 5 Centimeters per Second (2007) - Rated 19 Jan 2020
86 41% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 19 Jan 2020
90 90% The Shining (1980) - Rated 19 Jan 2020
87 57% Beasts of No Nation (2015) - Rated 19 Jan 2020
90 90% Gladiator (2000) - Rated 19 Jan 2020
88 76% The Boy with the Cuckoo-Clock Heart (2013) - Rated 19 Jan 2020
88 76% My Life as a Zucchini (2016) - Rated 19 Jan 2020