deadarm

deadarm
Flick Fan - 38 Film Ratings
Member Since: 28 Jun 2015
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 64% Cape Fear (1991) - Rated 30 Jun 2015
98 64% The Addams Family (1991) - Rated 30 Jun 2015
97 48% Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Rated 30 Jun 2015
98 64% Beethoven (1992) - Rated 30 Jun 2015
100 89% Batman Returns (1992) - Rated 30 Jun 2015
96 35% Candyman (1992) - Rated 30 Jun 2015
100 89% Basic Instinct (1992) - Rated 30 Jun 2015
96 35% The Mighty Ducks (1992) - Rated 30 Jun 2015
100 89% Malcolm X (1992) - Rated 30 Jun 2015
94 15% Juice (1992) - Rated 30 Jun 2015