deadbabby

deadbabby
Film Freak - 584 Film Ratings
Member Since: 16 Aug 2013
Location: Hungary
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 8% The Accountant (2016) - Rated 29 Dec 2016
96 98% The Wages of Fear (1953) - Rated 29 Dec 2016
83 65% The Princess Bride (1987) - Rated 29 Dec 2016
35 3% American Sniper (2014) - Rated 29 Dec 2016
79 56% Suspiria (1977) - Rated 29 Dec 2016
68 26% Ant-Man (2015) - Rated 29 Dec 2016
74 41% How to Train Your Dragon 2 (2014) - Rated 29 Dec 2016
40 4% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 29 Dec 2016
70 31% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 29 Dec 2016
93 95% The Handmaiden (2016) - Rated 29 Dec 2016