deadlocked

deadlocked
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 04 Jul 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 89% Portrait of a Lady on Fire (2019) - Rated 21 Jul 2020
90 70% Elevator to the Gallows (1958) - Rated 02 Oct 2017
75 43% Up in the Air (2009) - Rated 02 Oct 2017
100 89% Fight Club (1999) - Rated 02 Oct 2017
95 75% Paris, Texas (1984) - Rated 02 Oct 2017
100 89% Last Year at Marienbad (1961) - Rated 02 Oct 2017
85 65% Citizen Kane (1941) - Rated 02 Oct 2017
55 10% The Beguiled (2017) - Rated 02 Oct 2017
50 5% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 12 Sep 2017
60 18% Baby Driver (2017) - Rated 12 Sep 2017