deadman36g

deadman36g
Movie Buff - 250 Film Ratings
Member Since: 08 Jul 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 80% Child's Play 2 (1990) - Rated 08 Jul 2013
66 2% Seed of Chucky (2004) - Rated 08 Jul 2013
88 60% Near Dark (1987) - Rated 08 Jul 2013
88 60% Friday the 13th (2009) - Rated 08 Jul 2013
88 60% Fright Night (1985) - Rated 08 Jul 2013
88 60% Hellraiser: Bloodline (1996) - Rated 08 Jul 2013
90 80% Bubba Ho-Tep (2002) - Rated 08 Jul 2013
86 49% Queen of the Damned (2002) - Rated 08 Jul 2013
86 49% Underworld: Awakening (2012) - Rated 08 Jul 2013
88 60% I Spit on Your Grave (1978) - Rated 08 Jul 2013