deadman77

deadman77
Movie Buff - 144 Film Ratings
Member Since: 31 Mar 2017
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 77% The White Ribbon (2009) - Rated 31 Mar 2017
65 18% Shrek Forever After (2010) - Rated 31 Mar 2017
69 28% Gandhi (1982) - Rated 31 Mar 2017
65 18% Exam (2009) - Rated 31 Mar 2017
70 34% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 31 Mar 2017
65 18% Van Helsing (2004) - Rated 31 Mar 2017
73 41% American History X (1998) - Rated 31 Mar 2017
49 5% Resident Evil: Extinction (2007) - Rated 31 Mar 2017
89 85% The Martian (2015) - Rated 31 Mar 2017
86 74% Elephant (2003) - Rated 31 Mar 2017