deanbean

deanbean
Movie Buff - 485 Film Ratings
Member Since: 07 Jan 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 98% House M.D. (2004) - Rated 08 Jan 2021
100 99% River Monsters (2009) - Rated 08 Jan 2021
97 96% The Dirt (2019) - Rated 08 Jan 2021
100 99% The Walking Dead (2010) - Rated 08 Jan 2021
98 97% Better Call Saul (2015) - Rated 08 Jan 2021
75 21% Spring Breakers (2013) - Rated 08 Jan 2021
82 50% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 08 Jan 2021
80 39% Deja Vu (2006) - Rated 08 Jan 2021
79 29% Bad Boys II (2003) - Rated 08 Jan 2021
80 39% Joy Ride (2001) - Rated 08 Jan 2021