dean.harris

deanharris
Flick Fan - 57 Film Ratings
Member Since: 04 May 2016
Location: New Zealand
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: it me dean

more Recent Ratings

11 46% I'm Here (2010) - Rated 17 Mar 2019
12 51% Her (2013) - Rated 17 Mar 2019
19 91% Suits (2011) - Rated 10 Feb 2019
18 86% USS Callister (2017) - Rated 10 Feb 2019
13 58% Angels & Demons (2009) - Rated 10 Feb 2019
26% The Lion King (1994) - Rated 10 Feb 2019
13 58% Saving Private Ryan (1998) - Rated 10 Feb 2019
16 80% Interstellar (2014) - Rated 10 Feb 2019
34% Marley & Me (2008) - Rated 10 Feb 2019
14 66% How I Met Your Mother (2005) - Rated 03 Feb 2019