dearyou27

dearyou27
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 11 Oct 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Bad movies, crazy action, goopy horror, cheesy sci-fi,

more Recent Ratings

90 79% Inferno (2016) - Rated 12 Oct 2017
70 33% Toy Story 3 (2010) - Rated 11 Oct 2017
100 91% Groundhog Day (1993) - Rated 11 Oct 2017
100 91% How I Met Your Mother (2005) - Rated 11 Oct 2017
75 45% Escape from New York (1981) - Rated 11 Oct 2017
80 58% Some Like It Hot (1959) - Rated 11 Oct 2017
50 12% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 11 Oct 2017
70 33% Dead Poets Society (1989) - Rated 11 Oct 2017
85 70% Die Hard 2 (1990) - Rated 11 Oct 2017
30 4% There's Something About Mary (1998) - Rated 11 Oct 2017