debbell

debbell
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 12 Mar 2021
Location: Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 41% Toy Story (1995) - Rated 12 Mar 2021
95 67% The Sixth Sense (1999) - Rated 12 Mar 2021
84 32% Black Swan (2010) - Rated 12 Mar 2021
90 61% 21 (2008) - Rated 12 Mar 2021
72 17% Horrible Bosses (2011) - Rated 12 Mar 2021
88 52% National Treasure (2004) - Rated 12 Mar 2021
100 85% Aladdin (1992) - Rated 12 Mar 2021
78 26% Freaky Friday (2003) - Rated 12 Mar 2021
88 52% Charlie and the Chocolate Factory (2005) - Rated 12 Mar 2021
72 17% Mean Girls (2004) - Rated 12 Mar 2021